Hledání

Informace pro zákazníky

Vážení přátelé.

Řídící rukojeť upoutaného modelu jsem poprvé vzal do ruky někdy v r.1970 a již mi to zůstalo.

V současné době bych chtěl své zkušenosti předat novým zájemcům o letecké modelářství a předvést,že modely lze řídit i jinak než rádiem a taky to má své kouzlo. Pod firemní hlavičkou „VEKA model“ Vám nyní nabízím stavebnice upoutaných akrobatických modelů vhodné k rekreačnmu i soutěžnímu létání.
Nabízené modely jsou zhotoveny z vakuově laminovaných sendvičových dílů ,které mají negativně stříkanou povrchovou úpravu, odolávající vlivům paliva a běžných čistících prostředků.
Nosné potahy polystyrénových křídel jsou z laminovaného papíru ,nebo laminované balzy vyztužené uhlíkem. Křídla nabízených modelů jsou vybaveny moderním symetrickým profilem,navrženým a počítaným speciálně pro akrobatické upoutané modely kategorie F2B (autor profilu -Igor Burger, Bratislava).
Pro pohon F2B modelů Vám můžu spolu s Igorem, po čtyřech letech hledání a zkoušení konečne nabídnout nově vyvinutý ,odladěný a odzkoušený elektropohon.V upoutaných akrobatech je elektropohon relativní novinkou ,ale stovky bezproblémových startů,k tomu 2.místo Igora Burgera v kategorii F2B na MS 2008 ve Francii a moje 3.místo na MČR F2B 2008 v Hradcci Králové potvrdili, že elektropohon je možné úspěšne provozovat i v upoutaných akrobatických modelech.
V běžných modelářských prodejnách nejsou k dostání lanka,kotoučky plechové akrobatické nádrže, řídící rukojetě,soupravy řídících pák pro modely kategorie F2B atd.
Stavební díly nebo příslušenství uvedené v katalogu Vám můžu zaslat na dobírku po předchozím písemném nebo telefonickém objednání a přesném specifikování objednávky.

Ing.Peter Kapuscinský